Suunto 9 BARO CHARCOAL BLACK TITANIUM Performance

Kód: HSHSS050564000HR
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: Suunto
8 290 Kč 6 851 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení
Multisportovní chytré hodinky s GPS Suunto 9 Baro Charcoal Black Titanium pro aktivní sportovce s měřením tepu, barometrickým výškoměrem, titanovou lunetou, safírovým sklem, barometrem a hrudním pásem.

Detailní informace

Vybavení a pomůcky pro 30 sportovních odvětví
Doprava zdarma pro objednávky nad 3000 Kč
Nejširší nabídka sportovní značky Dunlop na českém trhu
Pomůžeme vám s výběrem sportovního zboží

Detailní popis produktu

Multisportovní chytré hodinky s GPS Suunto 9 Baro Charcoal Black Titanium pro aktivní sportovce. S měřením tepu, vzdálenosti, rychlosti, kalorií. Přesnějších měření dosahují pomocí barometrického čipu, jenž umožňuje funkce výškoměru, barometru a bouřkového alarmu. Motivují k pohybu, spolupracují s mobilem, umožňují plánovat a vyhodnocovat trénink. Plánovat trasy a vést po trase. Hodinky jsou vyrobené ve Finsku, s dlouhou výdrží, odolné a opravitelné (servisní centrum Suunto pro zákazníky z řady zemí EU je v Praze).

Hodinky Suunto 9 Baro Charcoal Black Titanium byly vytvořeny ve spolupráci s předními sportovci a konstruovány pro dlouhou výdrž na trase. Jsou vybaveny optickým měřením tepu (umožňují také využít i hrudní pás pro přesnější hodnoty tepu a RR interval). Hodinky jsou vybaveny vším důležitým, co používají i vrcholoví sportovci. S mobilní aplikací Suunto App se funkce hodinek rozšiřují – k dispozici máte tréninkový deník, s užitečnými přehledy, sledování cílů a také propojení s aplikacemi Strava, TrainingPeaks, Endomondo a mnoha dalšími.

Sportovní funkce

Hodinky Suunto 9  Baro Charcoal Black Titanium mají desítky přednastavených sportovních režimů, např. pro triatlon, plavání, cyklistiku, běh – včetně režimů pro konkrétní typy tréninku a závody.

Hodinky vám poskytují přehledy o tréninkové zátěži, stavu odpočinku a zotavení a vašem výkonnostním růstu. Další sporty můžete do hodinek snadno nahrát a můžete si je také upravit.

Ovládání

Ovládání je jednoduché, v češtině, hodinky jsou vybaveny barevným dotykovým displejem. Vedle něho však zůstává ovládání tlačítky. Vše je podřízeno uživatelům, kteří potřebují sledovat hodinky při sportu bez zastavení, či bez ztráty kontroly nad tratí a ovládat je za jakýchkoli povětrnostních podmínek (včetně mrazu). Displej samotný je kontrastní s širokým pozorovacím úhlem a dobrou čitelností i za jasného slunečního světla.

Design

Ačkoli pro sportovce jsou důležité přesné funkce, odolnost a výdrž, řada uživatelů klade na přední místo i design. Za kvalitní ztvárnění získaly hodinky v roce 2019 ocenění IF Design Award v kategorii "Product".

Hlavní benefity

 • GPS, navigace po drobečkové trase, navigace zpět a k bodům zájmu.
 • Dlouhá výdrž baterie – 7 dní s 24/7 monitoringem, 25 až 120 hodin s GPS dle zvolené přesnosti.
 • Více než 80 sportovních režimů.
 • Baro výškoměr, barometr a kompas
 • Safírové sklíčko, titanová luneta, tělo z kompozitního polyamidu
 • Bouřkový alarm
 • Orientační optické měření tepu 24 hodin / 7 dní a při aktivitách (přesný výpočet kalorií a intervaly výkonu).
 • S hrudním pásem přesné měření tepu (pokud je součástí balení, nebo lze přikoupit).
 • Sledování fyzické aktivity 24/7, spánku a regenerace.
 • Určené i k plavání a šnorchlování, voděodolnost 100 m dle ISO 6425.
 • Jednoduché ovládání (i v češtině).

Sportovní hodinky na mnoho let

 • Vytvořené za přispění mnoha vrcholových sportovců a podle potřeb milionů sportovců po celém světě mají dlouhou morální životnost.
 • Suunto 9 Baro jsou konstruované a testované i pro velmi náročné severské přírodní podmínky.
 • Jsou voděodolné dle ISO 6425 do 100 m. Můžete s nimi bez obav nejen plavat ale i šnorchlovat.
 • Mají vyměnitelný akumulátor, a pokud se časem rozbijí, jsou dobře opravitelné.
 • GPS je velice přesná a nadto pokročilé softwarové technologie s využitím různých čidel v hodinkách zpřesňují výpočet řady parametrů, jako je trasa, rychlost a vertikální rychlost.
 • Vyrobené v EU ve Finsku s podstatným podílem ruční práce a důkladné kontroly kvality.

Sada obsahuje

 • Suunto 9 Baro Charcoal Black Titanium
 • Hrudní pás Suunto
 • Napájecí a komunikační kabel
 • Návod

Společné vlastnosti chytrých GPS hodinek Suunto

Hlavní řady sportovních hodinek tvoří modely s GPS. Vynikají dlouhou výdrží bez dobíjení. Outdoorová Suunta mají přesný barometrický výškoměr a barometr. Sportovní modely nesou stejné funkce, ale bez barometru a jen s GPS výškoměrem, který je zejména mimo otevřený terén méně přesný a spolehlivý.
Některé modely měří tep pomocí optického sensoru v hodinkách, což se hodí například pro přibližné celodenní monitorování aktivity. Některé GPS hodinky Suunto umožňují pro měření tepu použít lehký hrudní pás (funguje na principu EKG a je velmi přesný). Hrudní pás je vhodnější pro měření tepu při náročnějším tréninku a také při plavání. Sportovcům ho doporučujeme i pro hodinky s integrovaným měřením tepu.
GPS hodinky Suunto zaznamenávají trasu a dokáží navigovat po připravené trase. Vybrat si můžete téměř jakýkoli sport, pro který poskytují sportovcům důležité informace. Údaje zobrazované na displeji si můžete dokonce přizpůsobit. Hodinky spolupracují s mobilní aplikací, mají tréninkový deník, užitečné přehledy a analýzy, zobrazují notifikace z mobiln9ho telefonu a lze je využít v a desítkách dalších sportovních aplikací a služeb.

Jaké hodinky Suunto vybrat?

• Suunto 9 Peak – malé a lehké s barometrem, barometrickým výškoměrem, tepem, hodí se i pro ženy a také pro muže i s útlejším zápěstím.
• Suunto 9 Baro – outdoorový + multisportovní model s výraznější lunetou, barometrem, barometrickým výškoměrem a tepem.
• Suunto 9 – multisportovní model s tepem (nemá barometr ani barometrický výškoměr)
• Suunto Spartan Ultra – outdoorový + multisportovní model s barometrem a barometrickým výškoměrem (k měření tepu je třeba hrudní pás).
• Suunto Spartan Sport – multisportovní model bez barometru a bez barometrického výškoměru (k měření tepu nutný hrudní pás).
• Suunto 7 – hodinky s funkcemi „z obou světů" – chytrých sportovních hodinek a multiaplikačních hodinek s Google Wear OS, placením hodinkami a s dalšími možnostmi multiaplikačních hodinek. Mají barometr, barometrický výškoměr, měří tep v hodinkách.
• Suunto 5 – menší a cenově dostupné multisportovní model bez barometru a s měřením tepu v hodinkách. Je vhodný i pro útlejší zápěstí.
• Suunto 3 – kvalitní fitness hodinky bez GPS (lze však využít GPS mobilu) a s měřením tepu.

O značce Suunto

Suunto je značka sportovních, outdoorových a potápěčských hodinek, kompasů a přesných přístrojů. Sportovní hodinky Suunto se vyrábějí ve Finsku a prodávají ve více než 100 zemích světa. Název společnosti pochází z finského slova „suunta", což znamená „směr" nebo „cesta".
Důraz produkce je kladen na vysokou preciznost a ruční montáž, testování, odolnost, spolehlivost a vysokou opravitelnost. Jedno z evropských servisních center Suunto je v Praze.

Suunto se stalo lídrem mezi výrobci spolehlivých potápěčských hodinek a počítačů a inovátorem sportovních hodinek s měřením tepu a trasy a rychlostí pomocí GPS. Společnost založil v roce 1936 Tuomas Vohlonen, finský dobrodruh a vynálezce kompasu plněného kapalinou a se stabilní a přesnou střelkou. Od té doby firma vyrábí vysoce kvalitní kompasy a námořní navigační přístroje. Ty se odrážejí i v oblíbeném designu některých modelů hodinek, za který značka sklízí ocenění v designérských soutěžích. Značka Suunto dosáhla pouzice jednoho ze tří nejvýznamnějších výrobců sportovních GPS hodinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hodinky s HR
GPS: Integrovaná
Kompas: ANO
Barometr: ANO
Výškoměr: Výškoměr barometrický (přesný)
Vyrobeno v: Finsku
Ovládání v češtině: Kompletně počeštěné, lze zvolit jiný jazyk
Určení: (uni/pán/dám.): univerzální
Měřič tepu (sporttester): Přibližné měření optickým snímáním průtoku krve;Přesné měření hrudním pásem (princip EKG)
Voděodolnost (v metrech): 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: